Een opmerkelijk gebeuren is de ene ploeggenoot, die de ander in de modder duwt. De speler met blauw T-shirt is een beer van een vent. De jongen met wit T-shirt is daar niet echt tegen opgewassen en moet lijdzaam ondergaan, dat de modder zijn kleren doordrenkt. Even later zie je hem lopen. De voorkant van zijn broek zit helemaal onder.

Onderstaande jongen in spijkerbroek en wit T-shirt is langdurig gevolgd. De foto's zijn een beetje licht, omdat de splinternieuwe camera op de verkeerde stand stond. Eerst is hij nog helemaal schoon. Dan betreed hij het veld en komen de vlekken op de broek.

Op de tweede serie foto's wordt de modder dekkend op zijn broek. Op de laatste foto boven glimt zijn broek, maar zijn er schone plekken. Hieronder is zijn broek compleet doorweekt en onder de modder evenals bij de andere spelers. Het T-shirt is nog behoorlijk schoon.